Інформація  про депутатські звернення, що надійшли  до виконавчого комітету Новоукраїнської міської ради  у січні-вересні 2023 року

Інформація про депутатські звернення, що надійшли до виконавчого комітету Новоукраїнської міської ради у січні-вересні 2023 року

• Переглядів: 56

У січні-вересні 2023 року до виконавчого комітету Новоукраїнської міської ради надійшло 36 депутатських запитів та звернень, із них 8 – від народних депутатів України через Кіровоградську ОВА, 27 – від депутатів Новоукраїнської міської ради, 1 – від депутат Новоукраїнської районної ради.

Звіт  щодо задоволення запитів на інформацію, що надійшли  до Новоукраїнської міської ради у січні-вересні 2023 року відповідно до Закону України "Про доступ до публічної інформації" від 13.01.2011 року № 2939

Звіт щодо задоволення запитів на інформацію, що надійшли до Новоукраїнської міської ради у січні-вересні 2023 року відповідно до Закону України "Про доступ до публічної інформації" від 13.01.2011 року № 2939

• Переглядів: 54

У січні-вересні 2023 року до виконавчого комітету Новоукраїнської міської ради надійшло 32 запита на отримання публічної інформації, із них 29 –  електронною поштою та 3 – поштою. 17 запитів переадресовані як належному розпоряднику інформації із Кіровоградської ОВА (4 – з Секретаріату Кабінету Міністрів України), 7 запитів отримано від фізичних осіб, 8 – від громадських та інших організацій.