Просимо не збільшувати ціни!

Шановні жителі Новоукраїнської громади! Вся наша країна знаходиться у надзвичайно важких умовах. Більшість громадян стали до захисту нашої країни – кожен на тій ділянці роботи, де може принести найбільше користі: зі зброєю в руках, у волонтерських групах, на своєму робочому місці, підтримуючи нормальну діяльність установ і організацій. І ми щиро вдячні кожному, хто наближає нашу перемогу.

Але маємо звернутись до  підприємців, які здійснюють роздрібну торгівлю на території Новоукраїнської ТГ. Розуміючи те, що на сьогодні існують проблеми як з виробництвом так і з логістикою, просимо встановлювати мінімальні націнки на продукти харчування та інші соціально-важливі товари.

Особливо звертаємо увагу тих громадян, які перекуповують товари у мережевих магазинах, а потім реалізують їх із значною націнкою.  При виявленні таких випадків ми зробимо ваші «подвиги» максимально відомими та будемо вживати до таких горе підприємців найбільш суворі санкції.

Залишайтесь людьми!