Загиблим героям Новоукраїнської громади присвоєно звання Почесних громадян.

30 квітня 2022 року відбулось засідання сесії Новоукраїнської міської ради.

Присутні на сесії вшанували хвилиною мовчання загиблих героїв у війні проти російських загарбників.

Депутати одноголосно підтримали рішення про присвоєння посмертно:

звання Почесний громадянин міста Новоукраїнка Кондрат'єву Сергію Андрійовичу, старшому лейтенанту Збройних Сил України;

звання Почесний громадянин села Захарівка Коньку Леоніду Олександровичу, сержанту Збройних Сил України

Цим рішенням передбачено надання одноразової матеріальної допомоги родинам загиблих Кондрат'єва С.А. та Конька Л.О.

У ході сесії розглянуто заяву голови фракції Кіровоградської регіональної організації Політичної партії "Опозиційна платформа – за життя" у Новоукраїнській міській раді про розпуск фракції.

Прийняте рішення, що на  час військового стану буде звільнено від сплати орендної плати  орендарів  об’єктів комунального нерухомого майна, які розташовані в закладах загальної середньої освіти Новоукраїнської міської  територіальної громади та в міському палаці культури "Ювілейний", які здійснюють діяльність з організації та проведення занять різними видами спорту, проведення хореографічних та спортивних занять з дітьми, занять з хореографії.

Також було депутатами було погоджено рішення військового командування про примусове відчуження деякого комунального майна, необхідного для виконання завдань під час військового стану.