Знову із невимовним сумом повідомляємо про втрату Захисника України, новоукраїнця Дейнеги Дениса Володимировича

Солдат ЗСУ Денис Дейнега, 2000 року народження, загинув 30 квітня 2022 року біля с. Олександрівка Херсонської обл., захищаючи Україну від рашистських загарбників.

Від усієї громади висловлюємо щирі співчуття родині загиблого!

Зустрічаємо тіло загиблого Героя «живим коридором» сьогодні, 2 травня 20022 року, ПОПЕРЕДНЬО о 16:30 год. від початку вул.  Піщанобрідської (колишнього клубу «Нива»), далі по вул Івана Богуна (до «кооперативного» будинку), далі вгору до вул. Соборна і по ній до пров. Лікарняного рухаємося до Новоукраїнської міської лікарні.

Прощання із Воїном-Героєм відбудеться завтра, 3 травня.

Від будинку родини Дениса Дейнеги (вул. Паризька, 65) вирушаємо 0 10.00 год., загальноміська церемонія прощання відбудеться об 11:00 годині на площі біля МПК «Ювілейний».

Завтрашній день, 3 травня, оголошено Днем жалоби у Новоукраїнській громаді.

Вічна слава Героям-Захисникам.