ОСНОВНІ ПИТАННЯ 28-ї СЕСІЇ НОВОУКРАЇНСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ

17 травня відбулося пленарне засідання двадцять восьмої сесії  Новоукраїнської міської ради. Депутати розглянули 20.

Основні з них:

• Присвоїли загиблому під час рашиської агресії Герою Денису Дейнезі звання Почесного громадянина міста Новоукраїнка.
  • Передали приміщення колишньої Звірівської загальноосвітньої школи І-ІІ ступенів з балансу відділу освіти на баланс виконавчого комітету з метою його подальшого використання мешканцями громади (раніше воно могло використовуватися лише для освітніх потреб). Тепер там з’явилася можливість для облаштування житла для переселенців, сімейних кімнат відпочинку тощо.
  • Реорганізували фельдшерські пункти, внесли зміни до структури, граничної чисельності працівників та мережу закладів КНП «ЦПМСД» Новоукраїнської міської ради.
  • Реорганізували Фурманівський заклад дошкільної освіти без скорочення ставок працівників.
  • Затвердили звіт про виконання бюджету за І квартал - 103,4%.