Новоукраїнська громада отримала світлову техніку від U-LEAD

Набір інструментів «Освітлення» отримала Новоукраїнська міська територіальна громада від «U-LEAD з Європою: Програмою для України з розширення прав та можливостей на місцевому рівні, підзвітності та розвитку», яка є партнером громади уже довгий час. Протягом всього періоду співпраці отримували  методичну та навчальну допомогу щодо реформи місцевого самоврядування.

У час війни, вивчивши потреби громад,  U-LEAD з Європою  було передано громадам обладнання, яке забезпечить резервним джерелом електроенергії  та світла об’єкти критичної інфраструктури, сприятиме їх відновленню у випадках аварійних ситуацій.

Дякуємо за підтримку та допомогу нашим партнерам, які підтримують нас у важкі часи війни. Сподіваємось, що найближчим часом, після нашої Перемоги, ми повернемось до реалізації спільних мирних проектів.