У Новоукраїнській громаді висадили 100 цибулин лілей

Новоукраїнська ТГ одна із 100 громад, яка долучилася до всеукраїнського проекту зі створення алей Слави ЗСУ. Акцію ініціювала газета «Сільський вісник» у партнерстві з Асоціацією сільських, селищних та об’єднаних громад України за підтримки CIB Holland B. V.

Квіти висадили на честь незламності українського народу, який відважно бореться з мороком, що прийшов з рф. Адже лілія – це квітка миру, квітка перемоги, яка вже кілька тисячоліть слугує символом незламності, свободи та надії.

Участь у заході взяли освітяни, працівники закладів культури, вихованці центру дитячої та юнацької творчості «ЗОРІТ» та внутрішньо переміщені особи, серед них Владислав Сурін із м. Сєвєродонецьк Луганської області.

Це вже не перша акція з озеленення міста, яка проходить у Новоукраїнці спільно з внутрішньо переміщеними особами. Дякуємо організаторам та учасникам за можливість робити нашу громаду ще більш квітучою.