У Новоукраїнській громаді почали творити настінну мозаїку «Дерево життя».

Ініціаторами створення незвичайного панно стали працівники центру дитячої та юнацької творчості «ЗОРІТ». Символічними є і зображення, і будівля, яку прикрасили.

Дерево життя — це символ росту, гармонії, безсмертя; невичерпних життєвих сил; вічного оновлення та відродження.

Розташували мозаїку на одній зі стін ЦДЮТ «ЗОРІТ», який нині є Центром надання гуманітарної допомоги у Новоукраїнській громаді.

Викладають таку декорацію із шматочків керамічної плитки. Під час святкування Дня вишиванки організатори запрошували місцевих жителів та переселенців до прикрашання «Дерева життя». Таким чином, кожен міг долучитися та залишити частинку тепла своєї душі в новоствореному панно.

Національна пам'ять надзвичайно важлива, і тільки ми з вами можемо її зберегти та передати нащадкам.