День захисту дітей у Новоукраїнській громаді

Звісно, цьогоріч тисячам українців не до святкувань, проте діти залишаються дітьми й потребують не тільки турботи та любові, але й розваг.

До Дня захисту дітей у Новоукраїнській громаді відбулася низка заходів, під час яких у першу чергу попередили про безпеку під час повітряних тривог. Та, на щастя, обійшлося без них.

Отож, центральний міський стадіон сьогодні радо зустрічав відвідувачів, які прийшли на свято. На гостей чекали локації з розвагами, body art, лотерея та міні-концерт. А ще усі могли долучилися до акції «Діти дітям», де маленькі новоукраїнці приносили іграшки для діток-переселенців.

Також Новоукраїнський міський голова вручив Сертифікати на отримання одноразової грошової винагороди переможцям різноманітних обласних олімпіад, творчих та наукових конкурсів, спортивних змагань.

Переможці обласних етапів Всеукраїнських учнівських предметних олімпіад, Міжнародного мовно-літературного конкурсу імені Тараса Шевченка, Міжнародного конкурсу з української мови імені Петра Яцика, Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт Малої Академії наук, обласного конкурсу наукових проєктів "Інсайти, обласного етапу Всеукраїнського турніру юних географів: Діденко Дар' я (ліцей № 8), Москвяк Олег (ліцей № 8), Москвяк Оксана (ліцей № 8), Ватульов Павло (ліцей №8), Русол Влада (філія №3), Гетьманенко Людмила (ліцей №6), Кучук Павло (ліцей №6), Чайковський Гліб (ліцей №4), Набока Олександра (ліцей "Лідер"), Смоляник Ангеліна (ліцей №6), Діденко Діана (ліцей №8), Гребенюк Юлія (ліцей "Лідер"), Нігай Данило (ліцей "Лідер"), Прижигалінська Валерія  (ліцей "Лідер"), Коваленко Юлія (ліцей №6), Товмаченко Василь (ліцей "Лідер"), Кобук Кароліна (ліцей №6), команда ліцею №6 –  Кучук Павло, Здохлій Ілля, Кузьмович Марина, Гетьманенко Людмила, Кулик Анастасія.

Переможці обласних етапів творчих конкурсів:

Вихованці гуртка "Екологічне краєзнавство" Команду "Екоштурм" у складі: Стерпу Анастасії, Тітенко Оксани, Тітенко Дар'ї;

Вихованці гуртка "Мальва" команду у складі: Ксенженко Анастасії, Фулги Івана, Рейнгардт Олександри;

Вихованців гуртка "Радіоелектронне конструювання" команду у складі: Парфентьєва Євгена, Антонюка Івана, Панченка Дениса, Щиченка Валерія;

Вихованців театральної студії "Маска"-  Карбана Даніїла, Чумак Катерини, Владімірової Анастасії, Луцаєвської Вікторії, Цьоми Тетяни;

Вихованців лялькового театру "Перлинка" команду у складі: Нездоліної Ілони, Пономаренко Мар'яни, Волошиної Яни, Карбан Даніїла, Юрескул Ксенії, Пуркар Діани, Петренко Поліни.

Переможці спортивних змагань, вихованці дитячо-юнацької спортивної школи.

Переможці чемпіонатів області з боксу: Андрющенко Сергій, Кучерявчик Дар’я, Лисицін Владислав, Медведєв  Олександр, Назаров Владислав, Сокуренко Владислав, Стерпу Анастасія

Переможці Кіровогадської області з футболу серед дитячо-юнацьких команд сезону 2020 – 2021 років: Бузян Владислав, Гетманенко Максим, Поповкін Валентин, Гончаренко Артем, Ведющенко Богдан, Юрескул Мирослав, Шевченко Дмитро, Машковський Максим, Москаленко Назар, Ватульов Павло, Кирилюк Владислав, Ритов Єгор, Ляшков Михайло, Кондрат’єв Олег, Куксгауз Владислав, Пилипенко Назар, Коваль Андрій

Команда Новоукраїнської громади з футболу, переможці Кіровоградської області з футболу серед дитячо-юнацьких команд 2005 – 2006 років народження сезону 2020 – 2021 років: Мунтян Богдан, Балаур Дмитро, Чиботарь Владислав, Коваленко Денис, Журов Антон, Здохлій Ілля, Гончаренко Артем, Вєтров Олександр, Веремієнко Іван, Прохоренко Максим, Ютиш Нікіта, Нігай Данило, Юрескул Данило, Проскурняк Олександр, Назаров Владислав, Чайковський Гліб, Левченко Ігор, Галушка Іван.

Не секрет, що всі ми родом із дитинства. Діти чомусь завжди прагнуть скоріше подорослішати, а ми, дорослі, ностальгічно згадуємо безтурботні дитячі роки. Але всьому свій час. Сподіваємося, що наші діти більше не будуть страждати від війни, а житимуть у мирній Україні.