Чи зазначається інформація про доступність робочих місць для осіб з інвалідністю у звітності про вакансії?

  • 151

Фото без опису

Так, зазначається. Інформація про доступність робочого місця для особи з інвалідністю та інших маломобільних груп населення зазначається у пункті 2 додатку до звітності «Відомості про вакансію(ї)». Цей додаток заповнює роботодавець у разі укомплектування вакансії за сприяння державної служби зайнятості.

Зокрема, зазначається інформація про наявність зовнішніх сходів з пандусом, паркувального місця для автомобіля особи з інвалідністю, санітарно-гігієнічного приміщення, розрахованого для осіб з інвалідністю та інших маломобільних груп населення.

Ця інформація дозволить працівникам центрів зайнятості інформувати шукачів роботи з числа осіб з інвалідністю про інклюзивність будівель. Тим самим це має підвищувати оперативність укомплектування робочих місць.

Нагадаємо, з 7 липня 2022 року застосовуватиметься нова форма звітності № 3-ПН «Інформація про попит на робочу силу (вакансії)».

Довідково. Детальніше про те, у чому відмінність між чинною і новою формою звітності про вакансії, можна дізнатися, перейшовши за посиланням  https://cutt.ly/qKyziEM.

Про  способи укомплектування вакансій, передбачені законодавством, інформація за посиланням https://cutt.ly/sKyzb0r.