Увага! слухання щодо встановлення граничної вартості разового проїзду одного пасажира на міських автобусних маршрутах загального користування.

Підприємцем, який здійснює перевезення маршрутами № 1 "ЗШ № 4 – лікарня", № 2 "Автостанція – лікарня", № 3 "вул. Перекопська – вул. Івана Богуна", № 4 "ПТУ – ЗШ № 4 – лікарня", № 6 "вул. Іліци – лікарня" м. Новоукраїнка, подано заяву щодо зміни вартості проїзду (додається) У зв’язку із воєнним станом Новоукраїнська міська рада не має можливості проведення масових зібрань для проведення очного обговорення запропонованих перевізником змін, тому пропонуємо громадянам, які користуються внутрішньоміськими перевезеннями, взяти участь в електронному опитуванні та заповнити електронну форму .