УВАГА!

Виконавчим комітетом Новоукраїнської міської ради на позачерговому засідання розглянуто заяву ФОП Ревенка І.О., який здійснює перевезення на міських автобусних маршрутах загального користування № 1 «ЗШ № 4 – лікарня», № 2 «Автостанція – лікарня», № 3 «вул. Перекопська – вул. Івана Богуна», № 4 «ПТУ – ЗШ № 4 – лікарня», № 6 «вул. Іліци – лікарня», щодо встановлення вартості разового проїзду одного пасажира у розмірі 22 грн., у зв'язку із значним здорожчанням цін на пально-мастильні матеріали та запчастини. За інформацією перевізника встановлення вартості проїзду менше 20 грн. за одного пасажира призведе до зупинки міських перевезень.

Виконавчим комітетом, враховуючи чинники, які впливають на формування вартості проїзду, було вирішено встановити граничну вартість разового проїзду з 1 липня  у розмірі 18 гривень, а з 1 вересня – 20 гривень.

Результати громадських слухань  https://novoukr-otg.gov.ua/rezultati-provedennya-zahodiv-za-dopomogoju-instrumentiv-uchasti-09-49-57-05-07-2022/