ПОДАРУНОК НА ДЕНЬ МІСТА – ПІДТРИМКА ЗСУ

Війна кардинально змінила наше ставлення до багатьох речей й об’єднала всіх єдиним прагненням - Перемоги й миру. І так уже традиційно склалося в нашій громаді, що всі заходи, урочисті події мають на меті єдине – допомогти нашим захисникам наблизити наше спільне свято.

Тож із нагоди відзначення 7-ї річниці створення Новоукраїнської міської територіальної громади та 252-ї річниці з Дня заснування міста Новоукраїнки громада вирішила зробити подарунок саме Збройним Силам України, завдяки яким ми маємо можливість жити і працювати на Перемогу.

Так, Новоукраїнським міським головою Олександром Корінним було ініційовано проведення з нагоди Дня Незалежності України та Дня створення нашої громади акцію #Новоукраїнка_для_ЗСУ.

За останній час до акції #Новоукраїнка_для_ЗСУ доєдналися: колектив виконкому Новоукраїнської міської ради - понад 50 000 грн.; колектив філії 1 МПК «Ювілейний» (худ. керівник В. Чайковська.) – 2 320 грн.; учасники велопробігу, який відбувся 13 серпня за ініціативи молоді міста, – 2 500 грн.; учасники благодійного кінопоказу, який відбувся 20 серпня – 1 100 грн.; учителі, члени методичних об’єднань відділу освіти виконкому міської ради – 8 600 грн.; колеги з батальйону ТРО - 6 000 грн.; колектив дитсадка «Зернятко» - 3 500 грн.; працівники бібліотек - 6 370 грн.; читачі бібліотек - 1 210 грн.; жителі вул. Чорновола - 500 грн.; ліцей №8 - 2 000 грн.

На заходах: змагання з футболу - 500 грн.; на грі «Що? Де? Коли?» - 3 250 грн.; на волейбольному турнірі пам’яті В. Мамадалієва - 6 500 грн.

Результатом благодійного аукціону, що відбувся в Новоукраїнській громаді з нагоди відзначення Дня міста й річниці утворення громади, стали виручені за лоти кошти - 65 600 грн. для підтримки ЗСУ.

Для благодійного аукціону було представлено роботи новоукраїнців різних технік виконання: Антоніни Кравченко, «Соняшники» (флористика); Тетяни Сидоренко, «Парк Шевченка» (пластилінова графіка); Оксани Христиченко, «Телеретранслятор» (живопис); Світлани Карбан, «Місток через річку Грузьку» (сегментний живопис); Тетяни та Миколи Тараненків, «Трактор «Універсал-2» (художнє випилювання); Оксани Христиченко, «Фасад ресторану «Українка» (паперова мозаїка); Тетяни Сави, «Міст закоханих» (ліплення з солоного тіста); Валентини Лози, «Карта України» (вишивка хрестиком); Олени Коваленко, «Млин Варшавського» (гобеленовий шов), гобелен «Краса новоукраїнської землі» (ткання) та в’язані гачком іграшки, «Джонсонюк» і «Парочка - Семен та Одарочка»; Олени Білоус «Українське серце», виріб в’язаний гачком; вироби Світлани Нероби, «Герб України» (петриківський розпис) та 3 наплічники з декоративним розписом, «Червона калина», «Квіткові фантазії», «Подих ніжності»;  кухонні дощечки «Квіткове серце» та Польові квіти» (петриківський розпис); колективна робота вихованців гуртка «Дизайн», «З Україною в серці» (живопис); декоративний розпис вихованця гуртка Єгора Єфімова, «Чарівні візерунки», «Берегиня роду»; вишиті хрестиком серветки Валентини Лози, «Святкова» та «Українська»; картина, аплікація соломкою Марини Бобирь, «Церква Олександра Невського»; канзаші Ірини Романенко, вінок «Незламна українка»; «Серце України» з бісеру; картина з бісеру «Микола Чудотворець» Анни Холодович.

Також серед лотів були і 3 роботи нових новоукраїнців - переселенців, які передали свої вироби для участі в аукціоні через ГО «В єднанні - сила!» Це - гіпсові сувеніри: «Рускій воєнний корабль… всьо»; «Тракторні війська» та «Відомий напрямок».

Активно долучилися до благодійних заходів, які відбувалися у громаді впродовж трьох днів із нагоди відзначення Дня міста та Дня громади, й інші жителі, які своїми благодійними внесками підтримали наших земляків на передовій. Загалом за три дні було зібрано понад 91 тис. грн.