У ДТП на Дніпропетровщині загинув військовослужбовець ЗСУ Хмеленко Сергій Дмитрович.

З перших днів повномасштабного вторгнення військ рф Сергій Дмитрович пішов до лав ЗСУ добровольцем. До 10 червня ніс служу у 40-ій частині м. Первомайськ, а з 11.06. боронив Україну у складі 56-ої окремої мотопіхотної Маріупольської бригади у селі Сергіївка Донецької області. Сергій Хмеленко був командиром відділення.

Церемонія відспівування військовослужбовця Хмеленка Сергія розпочнеться сьогодні, 20 вересня 2022 року, біля будинку родини Сергія Дмитровича за адресою: м. Новоукраїнка, пров. Тичини, о 13 годині.

По завершенні, близько 14:00, відбудеться громадська панахида на Алеї Героїв Новоукраїнської громади на міському кладовищі.

20 вересня 2022 року оголошено Днем жалоби у Новоукраїнській ТГ.

Вічна пам'ять Захисникові!

Щирі співчуття родині....