Новоукраїнська громада попращалася з військовослужбовцем ЗСУ Сергієм Хмеленко

17 вересня у дорожньо-транспортній аварії загинув Сергій Дмитрович Хмеленко, добра, мужня людина, чоловік та батько, яким завжди гордилась його родина.

Народився Сергій Дмитрович у селі Мар’янопіль 24 липня 1968 року

Навчався у місцевій школі, після закінчення якої служив у армії.

Свій трудовий шлях Сергій Дмитрович розпочав у сільському господарстві, також був працівником гірничих кар’єрів, а потім довгий час робітником Мар’янопільської школи.

Був патріотом України, тому у перші тижні широкомасштабної агресії росії пішов добровольцем до Українського війська.

До 10 червня  ніс службу у 40 частині м. Первомайськ, а з 11.06 боронив Україну у складі 56 окремої мотопіхотної Маріупольської бригади у селі Сергіївка Донецької області. Сергій Хмеленко був командиром відділення.

«І хоч не у бою з ворогом загинув наш захисник, впевнений, що Сергій Хмеленко був готовий захищати Україну до Перемоги!

Ми вдячні Захисникові за кожен день, який він провів на передовій. Ми пам’ятатимемо його відвагу та патріотизм. Сьогодні уся Новоукраїнська громада схиляє голови у глибокій скорботі . Рідним та близьким - щирі співчуття та сили пережити важку втрату» - зазначив на церемонії прощання Новоукраїнський міський голова Олександр Корінний.

Герої не вмирають!

Слава Україні і її Захисникам!