НОВОУКРАЇНСЬКА ГРОМАДА ВТРАТИЛА СВОГО ЗАХИСНИКА

2 жовтня, виконуючи військовий обов’язок, загинув солдат Збройних Сил України Гусаков Олексій Григорович. Просимо віддати належну шану Захиснику під час прощальної церемонії. Розпочнуться траурні заходи від будинку, де проживає родина Олексія Григоровича по вул.. Промислова, 6 кв. 1 з 9 до 13 години, а о 13:15 похоронна процесія вирушить до міського палацу культури "Ювілейний", де відбудеться основна прощальна церемонія.

Поховано Героя буде на Алеї Героїв Новоукраїнської громади.

Смерть Олексія Григоровича - непоправна втрата для рідних, друзів та всієї України. Схиляємо голови та розділяємо горе родини. Щиро співчуваємо. Світла пам’ять та безмежна вдячність за вірність Батьківщині навіки залишиться у наших серцях. День поховання Гусакова Олексія Григоровича оголошую Днем жалоби у Новоукраїнській ТГ. Вічна слава Героям, які стали на захист України! Герої не вмирають!