У Новоукраїнській громаді попрощались із загиблим воїном

25 жовтня Новоукраїнська громада зустріла «Живим коридором» тіло загиблого Захисника України Олександра Картушана. А сьогодні, 26 жовтня, із Героєм порощались у рідному селі Улянівка, Воронівського старостату на Новоукраїнщині.

Картушан Олександр Олександрович народився  у 1980 році. З 1986 року навчався у Воронівській школі, по закінченні 11 класів вступив на навчання до Професійно-технічного училища №4 у м. Кропивницький, де одержав професію електрика. Продовжуючи батьківську справу, Олександр працював у сільськогосподарських підприємства  свого рідного села, останнє місце його роботи – ФГ «Землероб».

Олександр Картушан добровольцем пішов до лав ЗСУ у перші дні широкомасштабної війни з росією. У підрозділі, де він служив, за зразкове виконання службових обов’язків був нагороджений відзнаками військової частини.

17 жовтня 2022 року солдат Картушан Олександр Олександрович загинув під час виконання бойового завдання біля села Опитне, Покровського району, Донецької області.

Війна забрала батька двох дітей – Дениса та Володимира.

Схиляємося у глибокій пошані перед Героєм. Вічна пам'ять і Слава Захиснику України!