Геть від москви!

У Новоукраїнській громаді відбулись громадські обговорення з приводу перейменування вулиць, які мають у своїй назві зв’язки із російськими наративами. Серед назв, що були запропоновані учасниками, присвячені діячам визвольного руху, історичним постатям, науковцям, зокрема Степану Бандері, Івану Полюю, Роману Шухевичу та ін.. Також пропонували і нейтральні, але милозвучні назви: Щастя, Яблунева, Мрії, Зразкова.

Результати вивчення громадської думки будуть винесені на розсуд топонімічної комісії, яка остаточно затвердить пропозицію до переліку змін назв топонімічних об’єктів  Новоукраїнської ТГ та подасть їх на розгляд депутатам міської ради.

Але вердиктом громадськості Новоукраїнщини є – повне і остаточне викорінення російщини із України!