У Новоукраїнській громаді працює Резиденція Святого Миколая

19 грудня одне із найочікуваніших свят для дітей – День Святого Миколая.

І хоч наша країна сьогодні у стані війни із одвічним ворогом, ми не дозволимо росіянам вкрасти Різдво та Новий рік у найменших жителів нашої громади! Для них відкриється Резиденція Святого Миколая! З 19 по 23 та з 26 по 30грудня 2022 року Святий Миколай чекатиме на малюків у міському Палаці культури "Ювілейний" (вул.Соборна, 55) з 15.00 до 18.00 години! Він дослухається до побажань кожного і кожної, залюбки зробить фото на пам'ять та пригостить цукерками!

Нагадуємо, що нещодавно міським головою Олександром Корінним було опубліковано пост щодо визначення думки жителів громади про доцільність прикрашання центральної ялинки Новоукраїнської громади. Майже всі, хто брав участь у обговоренні, висловились за те, щоб прикрасити ялинку після Перемоги. Тому цього року масових заходів до новорічно-різдв’яних свят не буде.

Відкриються міні-резиденції (фотозони) і у філіях МПК "ЮВІЛЕЙНИЙ":

філія 1 (вул.Миколи Вороного 204), Мар'янопільська філія (с. Мар'янопіль, вул. Центральна 54 ),

Захарівська філія (с. Захарівка, вул. Клубна 21),

Улянівська філія (с.Улянівка, вул. Миколаївська 1).

Ми обов’язково Переможемо! І тоді - прикрасимо найкращу ялинку та відсвяткуємо Новий Переможний рік!