30 грудня у Новоукраїнській ТГ прощались із Захисником України Поповкіним Віктором Вікторовичем.

Віктор Поповкін народився 12 вересня 1969 року у м. Новоукраїнка.
Навчався у середній школі №6, по завершенні якої проходив службу у Чорноморському військовому флоті.
Служба на флоті в подальшому відіграла роль у виборі професії Віктора Вікторовича, який довгий час працював на Новоукраїнській рятувальній станції.
Також Віктор Поповкін працював на Новоукраїнському комбінаті хлібопродуктів та гірничо-видобувному кар’єрі.
З 2016 року боронив Україну від російських загарбників, будучи учасником АТО/ООС, отримавши у 2017 році військове звання молодшого сержанта продовжував нести військову службу, згодом отримав звання старшого сержанта.
Під час повномасштабного вторгнення воював у складі стрілецького підрозділу у 59-тій окремій мотопіхотній бригаді Збройних Сил України на Миколаївщині, де у ході бойового зіткнення отримав важке поранення.
З червня 2022 року проходив лікування у госпіталі.
28 грудня його полум’яне відважне серце перестало битись.

«Старший сержант Збройних Сил Поповкін Віктор Вікторович віддав своє життя захищаючи Україну. Пам’ять про його жертовний подвиг залишиться навіки у історії нашої громади та у серцях рідних, друзів, побратимів по службі.
Висловлюю щирі співчуття родині та усім, кому був дорогим Віктор Поповкін.
Вічна слава Героям – Захисникам України!
Слава Україні!» - Новоукраїнський міський голова Олександр Корінний.

Віктора Поповкіна було поховано на Алеї Героїв Новоукраїнської громади. 30 грудня оголошено Днем жалоби у Новоукраїнській ТГ.