Інформація щодо задоволення запитів на інформацію, що надійшли  до виконавчого комітету Новоукраїнської міської ради у 2022 році відповідно до Закону України "Про доступ до публічної інформації" від 13.01.2011 року № 2939

У 2022 році до виконавчого комітету Новоукраїнської міської ради надійшло 27 запитів на отримання публічної інформації, із них 21 – електронною поштою та 6 – поштою. 12 запитів переадресовані як належному розпоряднику інформації із Кіровоградської обласної державної арміністрації (4 – із Секретаріату Кабінету Міністрів України), 1 – із Кіровоградської обласної ради. 14 запитів отримано від фізичних осіб, 13 – від громадських та інших організацій. Запити розглянуті у терміни, передбачені статтею 20 Закону України "Про доступ до публічної інформації". На запити надано запитувану інформацію.