На Кіровоградщині ще п’ять громад підписали з поліцією меморандуми про співпрацю

31 січня, в Головному управлінні Національної поліції в Кіровоградській області відбулася робоча зустріч керівника відомства Романа Козьякова з представниками територіальних громадобласті. Новоукраїнську громаду представляв міський голова Олександр Корінний.

Упродовж заходу присутні обговорили аспекти подальшої взаємодії у рамках проекту «Поліцейський офіцер громади», зокрема забезпечення поліцейських необхідними для роботи транспортними засобами та облаштування службових приміщень.

«Починаючи з 2019 року до впровадження проєкту долучилися вже 30 громад області, в яких працюють 42 правоохоронці. Створення безпечного середовища залишається одним із пріоритетних напрямків роботи і ми вдячні громадам за активне сприяння та підтримку у реалізації цих питань», - зазначив очільник поліції області Роман Козьяков.

За підсумками робочої зустрічі сторони підписали меморандуми про співпрацю та партнерство.