Бережіть довкілля від пожеж! Не паліть суху траву!

З приходом весни почастішали випадки спалювання сухої рослинності на відкритих територіях, які можуть перерости у масштабні пожежі та загрожувати екосистемам, знищенням житлових будівель та життю людей.

Державна екологічна інспекція Придніпровського округу (Дніпропетровська та Кіровоградська області) вкотре звертається з попередженням утриматися від спалювання сухої рослинності та її залишків, дотримуватися вимог природоохоронного законодавства!!!

Також нагадуємо, що самовільне випалювання рослинності або її залишків тягне за собою накладення штрафу на громадян -  від ста вісімдесяти (3060 грн.) до трьохсот шістдесяти (6120 грн.) неоподатковуваних мінімумів доходів громадян і на посадових осіб - від дев’ятисот (15300 грн.) до однієї тисячі двохсот шістдесяти (21420 грн.) неоподатковуваних мінімумів доходів громадян та відшкодування шкоди, яка може бути нанесена довкіллю. При значних розмірах завданої шкоди довкіллю наступає кримінальна відповідальність!

Будьте свідомими громадянами України та дбайте про власну безпеку і безпеку довкілля!