Новоукраїнська громада втратила воїна-захисника

Шановні новоукраїнці!

Маємо страшну звістку. На щиті повертається додому загиблий Герой-Захиник із Новоукраїнки молодший сержант Збройних Сил України Кабанов Василь Іванович.

Висловлюємо щирі співчуття родині загиблого.

Прощання з Героєм-захисником Кабановим Василем Івановичем, молодшим сержантом Збройних Сил України, відбудеться 29 березня та розпочнеться біля будинку родини загиблого за адресою м. Новоукраїнка, вул. Паризька, 112 о 08 годині 30 хвилин. Загальноміська церемонія вшанування Воїна розпочнеться об 11.00 годині біля МПК "Ювілейний". Пропонуємо жителям громади приєднатися до заходів вшанування пам'яті Героя - земляка.

29 березня оголошую Днем жалоби у Новоукраїнській ТГ.

У Новоукраїнку тіло Захисника Кабанова Василя Івановича прибуде сьогодні, 28 березня. Час прибуття буде оголошено додатково.

Якщо це відбудеться засвітла - просимо всіх організувати живий коридор.

Зустрічаємо тіло Захисника від ЗШ №3 по вулицях Миколи Вороного, Героїв Крут (Демченка), Соборна та провулку Лікарняному до Новоукраїнської міської лікарні.

Новоукраїнський міський голова

Олександр КОРІННИЙ