Про проведення чергової сорок третьої сесії Новоукраїнської міської ради восьмого скликання

Розпорядження

від  28 березня 2023 року                                                                       № 50

Про проведення чергової

сорок третьої сесії Новоукраїнської

міської ради восьмого скликання

Відповідно до частин 4 та 5 статті 46 Закону України "Про місцеве самоврядування в Україні", Регламенту Новоукраїнської міської ради (зі змінами), затвердженого рішенням міської ради  від 24 листопада  2020 року              № 6:

1. Скликати чергову сорок третю сесію Новоукраїнської міської ради восьмого скликання 11 квітня 2023 року о 10.00 годині в приміщені актової зали Новоукраїнської дитячої музичної школи.

1. На порядок денний винести питання:

1)   Про вшанування пам'яті.

2)    Про затвердження заходів Програми розвитку, підтримки комунальних закладів охорони здоров’я та надання медичних послуг у новій редакції.

3)  Про призупинення реалізації у 2022 році Програми оздоровлення та відпочинку дітей.

4)   Про внесення змін до Програми місцевих стимулів для медичних працівників Новоукраїнської міської територіальної громади на 2021-2025 роки.

5)   Про затвердження розпоряджень Новоукраїнського міського голови від "Про благодійну допомогу".

6)  Про внесення змін до заходів Програми соціальної підтримки населення на території Новоукраїнської міської територіальної громади на 2021-2025 роки.

7)   Про затвердження проектно-кошторисної документації.

8) Про прийняття в комунальну власність Новоукраїнської міської територіальної громади майна із спільної власності територіальних громад сіл, селищ, міст Новоукраїнського району.

9)     Про передачу в оперативне управління майна комунальної власності.

10) Про прийняття в комунальну власність Новоукраїнської міської територіальної громади  гуманітарної допомоги.

11)   Про структуру виконавчих органів Новоукраїнської міської ради

з 01 травня 2023 року.

12)     Про затвердження  фінансового плану  КП "Водокомунгосп"  на                2023 рік у новій редакції.

13)    Про затвердження  фінансового плану  Новоукраїнського ЖКП  на              2023 рік у новій редакції.

14)   Про внесення змін до рішення Новоукраїнської міської ради від                    28 квітня 2022 року № 734 "Про прийняття на облік благодійної та гуманітарної допомоги".

15)   Про розгляд клопотань.

16)   Про внесення  змін до рішення  міської ради від  20 грудня  2022 року  №  942 "Про  бюджет  Новоукраїнської  міської територіальної громади на                 2023  рік".

17)    Питання землекористування та землевідведення.

18)    Різне.

3. Заступникам міського голови, керівникам структурних підрозділів виконкому Новоукраїнської міської ради, в межах повноважень, взяти участь у підготовці проектів рішень та розгляді вказаних питань.

4. Головам постійних комісій провести засідання   06 та 07 квітня                          2023 року.

Міський  голова                                                                                       О. Корінний