Інформація про організацію роботи із зверненнями громадян, що надійшли до  виконавчого комітету Новоукраїнської міської ради у І кварталі 2023 року

Протягом І кварталу 2023 року до виконавчого комітету міської ради надійшло 59 звернень громадян (у 2022 році – 116).

У І кварталі 2023 року на особистому прийомі прийнято 13 громадян (у 2022 році – 14), письмових звернень надійшло 7 (у 2021 році – 66), електронних – 39, через органи влади – 39 (у 2022 році – 36).

Протягом січня-березня 2023 року надійшло 4 колективних звернення, в яких порушувались питання про ремонт дороги, про перейменування вулиці, про перевезення в міському транспорті, очищення громадської криниці.

Кількість громадян, які звернулися, – 59. За звітний період надійшло 4 неодноразових звернень (у 2022 році – 9).

Надійшло 1 звернення від учасника бойових дій, від осіб з інвалідністю внаслідок війни – 11, від осіб з інвалідністю І-ІІІ групи - 15. Звернень від Героїв Соціалістичної Праці, Героїв Радянського Союзу, Героїв України, від жінок, яким присвоєне почесне звання України "Мати-героїня", протягом звітного періоду не надходило.

Особлива увага приділялася розгляду звернень військовослужбовців, вимушено переміщених осіб.

Протягом І кварталу 2023 року надійшло 5 звернень через Кіровоградський регіональний контактний центр (в т.ч. через урядову "гарячу лінію" – 34), на які було своєчасно надано інформацію про результати розгляду з наданням копії відповіді РКЦ.

У І кварталі 2023 року до виконавчого комітету скарг на дії посадових осіб не надходило.

За результатами розгляду звернень громадянам надані письмові або усні відповіді у терміни, які не перевищували обумовлені статтею 20 Закону України "Про звернення громадян".