Які документи подаються для отримання гранта на створення бізнесу?

  • 77

Фото без опису

Нагадаємо, що з 10 квітня 2023 року набрав чинності Порядок надання грантів на створення або розвиток власного бізнесу учасникам бойових дій, особам з інвалідністю внаслідок війни та членам їх сімей, затверджений постановою Кабінету Міністрів України від 30 березня 2023 року  № 286 (зміни до урядової постанови від 21 червня 2022 року № 738, далі - Порядок).

Відповідно до Порядку отримувач гранту подає заяву, невід’ємним додатком до якої є бізнес-план. Заява формується отримувачем особисто або у відділенні                               АТ “Ощадбанк” засобами Єдиного державного вебпорталу електронних послуг (Портал Дія) після проходження ним ідентифікації та автентифікації з використанням інтегрованої системи електронної ідентифікації, електронного підпису, що базується на кваліфікованому сертифікаті електронного підпису, та/або інших засобів ідентифікації, які дають змогу однозначно встановлювати особу отримувача.

У заяві зазначаються відомості про отримувача, визначені в пункті 10 Порядку.

Вимоги до отримувачів визначені в пункті 8 Порядку. Зокрема, ними не можуть бути особи, які здійснюють виробництво та/або реалізацію зброї, алкогольних напоїв, тютюнових виробів, обмін валют.

Заява, що подається членом сім’ї, повинна бути погоджена з дружиною або чоловіком отримувача.

Ознайомитись з повним текстом Порядку можна на урядовому вебпорталі http://surl.li/gaosn

Є питання щодо отримання грантів? Звертайтеся до відділу сприяння зайнятості обласного центру зайнятості за телефоном  (0522) 32 17 68.

Крім того, обласний центр зайнятості має власний Telegram-канал, що створений для обміну повідомленнями з клієнтами. Підтримка ДСЗ#12 Кіровоград  https://t.me/dcz_kir