Свій поважний 100-річний ювілей відзначила жителька Новоукраїнської громади!

Сьогодні, 26 квітня, у Новоукраїнській громаді вітали довгожительку Лідію Клименко.

Зі словами щирих привітань, побажань міцного здоров’я, радості, злагоди та миру до ювілярки завітали Новоукраїнський міський голова Олександр Корінний, заступник міського голови Олександр Руденко, начальник управління соціального захисту та охорони здоров’я Новоукраїнської міської ради Тетяна Олефіренко, представниця міської організації ветеранів України Галина Пиндик. Серед гостей, що завітали на 100-річчя до пані Лідії, був і її рідний брат, якому, до слова, 96 років.

Олександр Корінний вручив Лідії Григорівні квіти і подарунки, а також сертифікат на отримання щомісячної фінансової підтримки у розмірі 1000 грн.

Ювілярка була очевидицею багатьох історичних подій минулого століття та залишається носієм наших традицій і глибокої життєвої мудрості.

Тож, від щирого серця бажаємо Лідії Григорівні міцного здоров’я та Божого благословення ще на многії літа!