Ветеранський хаб – це не про стіни, це про підтримку та допомогу.

У рамках роботи Ветеранського хабу в Новоукраїнській громаді, який почав функціонувати у кінці квітня, відвідувачі мають змогу отримати широкий спектр послуг (соціальної адаптації, соціального захисту, медичної та психологічної допомоги, освітніх послуг, консультації щодо працевлаштування) від відповідних спеціалістів.

За час роботи хабу спеціалісти Управління соціального захисту та охорони здоров’я опрацювала 16 звернень, переважна більшість яких стосувалася відшкодування витрат на проїзд. Також було надано 2 консультації стосовно переліку документів для отримання одноразової допомоги у зв’язку з отриманими пораненнями. Ще 5 звернень стосувалися отримання пільг.

Крім того, члени сімей загиблих зверталися за допомогою, яку їм надали психологи Новоукраїнського міського центру соціальних служб.

***

Ветеранський хаб розташований у приміщенні комунальної установи «Центр надання соціальних послуг» Новоукраїнської міської ради, що знаходиться за адресою: вул. Покровська, 72 у м. Новоукраїнка.