Козакувати – справа не проста.

У Новоукраїнській громаді стартувала Всеукраїнська дитячо-юнацька військово-патріотична гра "Сокіл" ("Джура") для молодшої вікової групи (учні 8-10 років).

"Джура" – це дружба, наполегливість, воля до перемоги, яка сприяє національно-патріотичному та військово-спортивному вихованню молоді на основі козацьких традицій.

У грі взяли участь п’ять роїв, які пройшли дев’ять випробувань – це стільки скільки було порогів на Дніпрі.

Всі рої перешкоди успішно подолали і показали себе справжніми козаками та козачками.

Перше місце виборов рій "Незламні" ліцею №8. Друге місце розділили між собою рої "Козачата" ліцею №6 та "Соколи" Мар’янопільської філії ліцею №8. А треті місця посіли рій "Козачата" ліцею №4 та рій "Лідер" ліцею "Лідер".

Вітаємо переможців!

А на останок учасники гри та всі бажаючі поласували козацьким кулешем.

Ми-народ!

Ми-Українці!