Про педагогів, ЖКП, «Сквер на Соборній», медицину і не тільки - відбулося засідання сесії Новоукраїнської міської ради

Сьогодні, 16 травня, відбулося засідання 44-ї сесії Новоукраїнської міської ради восьмого скликання.

Загалом було розглянуто 45 питань, які попередньо опрацьовані на засіданнях постійних профільних комісій.

За результатами розгляду питань порядку денного було прийнято рішення про виділення додаткових коштів, зокрема для:

• збільшення фінансування для виплати заробітної плати педагогічним працівникам в сумі 1000000 грн., у зв’язку з недостачею коштів державної субвенції.

• на придбання фронтального колісного навантажувача з відвалом для прогортання снігу в сумі 3500000 грн.

• на продовження робіт по проекту "Сквер на Соборній", в сумі 5000000 грн.

• на реалізацію проекту "Поточний середній ремонт дорожнього покриття вул. Покровської, на ділянці від буд. №70 до буд. №82 в м. Новоукраїнка в сумі 4340314 грн.

• на придбання вугілля та інших енергоносіїв (160 тон по 12700 грн. за 1 тону), у зв'язку з суттєвим збільшенням вартості по Новоукраїнських комунальних загальноосвітніх закладах громади, в сумі 2032000 грн.

• на виготовлення проектно-кошторисної документації по проекту "Нове будівництво сховища на 200 осіб у Новоукраїнському ліцеї №6» в сумі 385000 грн. Враховуючи витрати на виконання вишукувальних геологічних та геодезичних робіт по проекту, а також на проведення експертизи проектно-кошторисної документації.

• на виготовлення проектно-кошторисної документації по проекту "Капітальний ремонт котельні з заміною котлів та теплотраси в Новоукраїнському комунальному закладі дошкільної освіти "Берізка" в сумі 235000 грн.

• на придбання гусеничного схододвого підйомника для переміщення в укриття по сходових маршах дітей в інвалідних візках Новоукраїнського ліцею №4 в сумі 160000 грн.

• на оплату комунальних послуг та енергоносіїв для КНП "Новоукраїнська міська лікарня" у сумі 1000000 грн.

• на придбання матеріалів та обладнання на проведення поточного ремонту системи теплопостачання та котельні КНП "Новоукраїнська міська лікарня" в сумі 100000 грн.

• на придбання меблів, побутової техніки та обладнання для облаштування приміщення для тимчасового розміщення лікарів (внутрішньо переміщених осіб), які потребують житла, в сумі 165240 грн.

• на придбання медикаментів та перев'язувальних матеріалів (відшкодування витрат на медичний огляд військовозобов'язаних осіб з території громади, які проходили військово-лікарську комісію), в сумі 400000 грн. (співфінансування за рахунок субвенції з бюджету Рівнянської сільської територіальної громади для КНП "Новоукраїнська міська лікарня")

• на оплату послуг (крім комунальних) на виконання робіт з гідродинамічного відновлення ділянки каналізації для КНП «Новоукраїнська міська лікарня» в сумі 98000 грн.

• збільшення фінансування на виконання Програми місцевих стимулів для медичних працівників Новоукраїнської міської територіальної громади на 2021-2025 роки на інші виплати населенню (покриття витрат на проживання, житлово-комунальні послуги та інше) КНП «Новоукраїнська міська лікарня» у сумі 296345 грн.

• на виготовлення проектно-кошторисної документації по проекту «Капітальний ремонт покрівлі (влаштування гідроізоляції) МПК «Ювілейний» у сумі 100000 грн.

Розглянули звернення депутатів Новоукраїнської міської ради до Верховної Ради України, Кабінету Міністрів України щодо доопрацювання та розгляду проектів закону України щодо регулювання релігійної діяльності в Україні та ряд інших питань.

Дякуємо платникам податків (зокрема працівникам усіх комунальних установ, військовослужбовцям, приватним підприємцям малого та середнього бізнесу, аграріям, усім, хто чесно сплачує податки) за вклад у розвиток громади. Окрема подяка Збройним Силам України за можливість працювати та розвивати нашу громаду та державу!