Послуги з технічного обслуговування систем освітлення вулиць і громадських місць та світлофорів (23.05.2023 р.)

Розрахунок очікуваної вартості

"Послуги з технічного обслуговування систем освітлення

вулиць і громадських місць та світлофорів"

Взявши до уваги використання коштів за минулі роки:

2021 рік – 170,00 тис.грн.;

2022 рік – 159,00 тис.грн..

З кожним роком зношеність мереж вуличного освітлення зростає, та збільшується кількість аварійна на лініях через фізичну зношеність та вплив атмосферних явищ (гроза, мороз, вітер).

Щороку виводяться з ладу до 20 боксів управління освітленням, через пошкодження недобросовісними громадянами та через фізичне зношення.

Щороку здійснюється заміна в районі 100-200 ламп вуличного освітлення.

Виходячи з практики попередніх років, взявши до уваги ті види робіт, що виконувались раніше можемо  зпрогнозувати які види робіт потрібно запланувати в 2023 році.

Аналізуючи вище перелічені тези на 2023 рік для послуг з технічного обслуговування систем освітлення вулиць і громадських місць та світлофорів потрібно близько 150,00 тис. грн.