Продовжуються роботи щодо благоустрою територій Новоукраїнської громади.

23 травня розпочато грейдерування дороги із насипним покриттям, яка з’єднує населені пункти Воронівського старостинського округу - с. Воронівка, Улянівка із центром ТГ - містом Новоукраїнка.

Окрім "Новоукраїнського ЖКП" до роботи із відновлення дороги долучились представники соціально відповідального бізнесу, які надали транспорт для підвезення підсипного матеріалу: ФГ "Фефелов" (керівник Володимир Фефелов), ФГ "Віват" (керівник Микола Бузян), ФГ "Землероб" (керівник Станіслав Косенко), ТОВ "Воронівське" (керівник Інна Довбиш), одноосібник Віталій Котик.

Підсипний матеріал для робіт було придбано міською радою та за кошти благодійників: ФГ "Землероб" (керівник Станіслав Косенко), депутата міської ради Олега Коваленка, родини Скороход, ФГ "Грушевського" (керівник Олександр Тунік) та ін.

Роботу на території старостату організував Федір Дєточка, який тимчасово виконує обов’язки старости, замість Олега Коваленка, адже Олег Іванович захищає державу в лавах Збройних Сил України.

Дякуємо всім, хто долучається до благоустрою громади, а також добросовісним платникам податків (зокрема працівникам усіх комунальних установ, військовослужбовцям, приватним підприємцям малого та середнього бізнесу, аграріям).

Разом зробимо нашу громаду кращою!