Інформаційний захід для бізнесу

24 травня 2023 року відбувся інформаційний захід для суб’єктів господарювання з актуальних питань їх діяльності та  відповідних змін в законодавстві.

В громаду завітали фахівці управління захисту прав споживачів та контролю за регульованими цінами Головного управління Держспоживслужби у Кіровоградській області. Буднікова Л.С., начальник відділу контролю у сфері торгівлі, робіт та послуг управління захисту прав споживачів та контролю за регульованими цінами Головного управління Держпродспоживслужби в Кіровоградській області розповіла про вимоги законодавства із надання інформації про продукцію державною мовою, особливостей реалізації складної побутової техніки, додержання вимог законодавства щодо розповсюдження пластикових пакетів, про ринковий нагляд у сфері нехарчової продукції розповів Олійник Д.С., головний спеціаліст відділу ринкового та метрологічного нагляду управління захисту прав споживачів та контролю за регульованими цінами Головного управління Держпродспоживслужби в Кіровоградській області. Питання  рекламування товарів державною мовою, попередження та зменшення вживання тютюнових виробів, заборони реклами, стимулювання продажу та спонсорства тютюнових виробів, куріння у заборонених місцях розповіла Сухопарова В.О., начальник управління захисту прав  споживачів та контролю за регульованими цінами Головного управління Держпродспоживслужби в Кіровоградській області. На усі поставлені питання підприємці отримали роз’яснення фахівців.