Про проведення чергової сорок п'ятої сесії Новоукраїнської міської ради восьмого скликання

від  29 травня 2023 року                                                                       № 100

Про проведення чергової

сорок п'ятої сесії Новоукраїнської

міської ради восьмого скликання

Відповідно до частин 4 та 5 статті 46 Закону України "Про місцеве самоврядування в Україні", Регламенту Новоукраїнської міської ради (зі змінами), затвердженого рішенням міської ради  від 24 листопада  2020 року              № 6:

1. Скликати чергову сорок п'яту сесію Новоукраїнської міської ради восьмого скликання 13 червня 2023 року о 10.00 годині в приміщені актової зали Новоукраїнської дитячої музичної школи.

1. На порядок денний винести питання:

1)   Про  вшанування пам'яті.

2)   Про внесення змін до Регламенту Новоукраїнської міської ради.

3)   Про перейменування вулиці.

4)   Про внесення змін до методики розрахунку орендної плати.

5)   Про передачу будівлі колишньої філії № 2 міського палацу культури "Ювілейний" військовій частині.

6)  Про списання автобуса.

7)  Про передачу в господарське відання.

8)  Про включення до переліку другого типу.

9)   Про затвердження заходів Програми розвитку, підтримки комунальних закладів охорони здоров’я та надання медичних послуг у новій редакції.

10)   Про затвердження розпоряджень Новоукраїнського міського голови.

11)  Про ліквідацію філії №1 Новоукраїнського ліцею № 6 Новоукраїнської міської ради.

12)  Про заборону куріння в громадських місцях на території Новоукраїнської міської територіальної громади.

13)   Про фінансове забезпечення реалізації на 2023 рік Програми реформування  і  розвитку житлово-комунального господарства Новоукраїнської міської територіальної громади на 2020-2025 роки  в новій редакції.

14)   Про фінансове управління Новоукраїнської міської ради.

15)   Про затвердження  положення про відділ бюджетного забезпечення та бухгалтерського обліку виконавчого комітету міської ради у новій редакції.

16)  Про розгляд клопотань.

17)  Про внесення  змін до рішення  міської ради від  20 грудня  2022 року  №  942 "Про  бюджет  Новоукраїнської  міської територіальної громади на  2023  рік".

18Про структуру виконавчих органів Новоукраїнської міської ради з 15 червня 2023 року.

19)  Про реорганізацію закладів культури.

20)  Про затвердження структури Новоукраїнської центральної бібліотеки.

21)  Питання землекористування та землевідведення.

3. Заступникам міського голови, керівникам структурних підрозділів виконкому Новоукраїнської міської ради, в межах повноважень, взяти участь у підготовці проектів рішень та розгляді вказаних питань.

4. Головам постійних комісій провести засідання 08 та 09 травня                          2023 року.

Міський  голова                                                                                       О. Корінний