Повідомлення про оприлюднення проєкту рішення

Новоукраїнської міської ради «Про внесення змін та доповнень

в додатки 3 та 4 до рішення «Про встановлення  місцевих податків

і зборів  на території Новоукраїнської міської ради»

від 15 червня 2021 року №300"

Відповідно до вимог закону України "Про засади державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності»" та на виконання вимог статті 12 Податкового кодексу України, з метою отримання пропозицій та зауважень від платників податків повідомляємо про оприлюднення проєкту рішення Новоукраїнської міської ради "Про внесення змін та доповнень в додатки 3 та 4 до рішення Новоукраїнської міської ради "Про встановлення  місцевих податків і зборів  на території Новоукраїнської міської ради"
 від 15 червня 2021 року № 300".

Вказаним рішенням затверджуються ставки земельного податку згідно

Класифікатора  видів цільового призначення земельних ділянок на території Новоукраїнської міської територіальної громади Новоукраїнського району Кіровоградської області.

Підстава прийняття рішення – Податковий кодекс України, постанова КМ України від 28.07.2021 року №821.

Проект рішення буде оприлюднений на офіційному сайті Новоукраїнської міської ради: https://novoukr-otg.gov.ua  в рубриці Прозоре місто - Регуляторна діяльність  - Оприлюднення

Зауваження  та пропозиції приймаються у письмовому та електронному вигляді протягом одного місяця з дня опублікування проекту рішення за адресами:

•  виконавчий комітет Новоукраїнської міської ради,

27100, вул. Покровська, 70, м. Новоукраїнка, кабінет №7,

•  електронна адреса: sekretar@nu.rada.gov.ua