Де можна змістовно відпочити дітям влітку?

У Новоукраїнському ЦДЮТ «ЗОРІТ» розпочалась перша зміна літнього клубу «Дозвілля».

Клуб на базі ЦДЮТ «ЗОРІТ» влітку 2023 року працюватиме у дві зміни:

І - 02.06.по 15.06.2023 року(85 дітей, вік: 2008-2017);

ІІ - 17.06.по 30.06.2023 року(30 дітей, вік: 2008-2017).

Літній клуб відвідують усі бажаючі діти громади, зокрема, учасників бойових дій, загиблих воїнів та з числа ВПО.

Всю роботу літнього клубу «Дозвілля» організовували за порадником «Ідеї з організації літніх клубів для дітей в громадах «Ми вдома в Україні» (всі локації спрямовані на підтримку дітей під час російської агресії).

Дітям надається психологічна допомога спеціалістів – психологів (працівники психологічного хабу).

Під час роботи табору будуть працювати гуртки:

- хореографічний «Веснянка», керівник Арсірій М.С.,

- «Художнє випилювання», керівник Тараненко Т.В.,

- «Початкове технічне моделювання», керівник Тараненко М.А.,

- «Наукові дослідження в галузі географії», керівник Гальченко Л.В.,

- «Радіоелектронного конструювання», «Операторів аматорської служби радіозв’язку»,керівник Леліков В. В.,

- «Народна творчість», керівник Сава Т.А.,

- «Основи науково-дослідницької діяльності», керівник Мазур Н.О.,

- «Оригамі», керівник Данілова О.В.,

▫️«Психологія» керівник Ліснича Катерина.

Окрім літнього табору при ЦДЮТ, діти матимуть змогу відвідувати секції спортивної школи (зокрема бокс, баскетбол, волейбол, шахи, боротьба, футбол, теніс).

Завжди доступним для тренувань, змагань, відпочинку залишаються універсальний майданчик «Баскет», скейт-парк, ігрові майданчики та бігові доріжки центрального стадіону, футбольне поле та інше обладнання малого поля спортивної школи, що біля «Баскету», футбольний майданчик зі штучним покриттям біля ліцею №8, інші спортивно- розважальні локації, у тому числі на подвір’ях шкіл.

Протягом усього літа у МПК "Ювілейний" " (вул. Соборна, 55) та філії №1 МПК "Ювілейний (вул. Миколи Вороного, 204), філіях, розташованих у сільських будинках культури діти матимуть змогу займатись творчим розвитком, зокрема у народному аматорському ансамблі танцю "Степівчанка", хореографічному колективі "Сузір'я", хореографічному колективі "Нова" та "Орхідея", інших творчих колективах закладів культури. Можна вільно користуватись послугами публічних бібліотек громади, долучатися до участі у інших мистецьких заходах.

Також варто стежити за повідомленнями офіційних сторінок соціальних мереж міської влади, де будуть анонсовані тематичні заходи та події, що відбуватимуться на території Новоукраїнської ТГ.

Бажаємо дітям змістовних канікул та якнайменше тривог!