Повідомлення RASFF щодо виявлення у заморожених суцвіттях броколі небезпечної хімічної речовини – хлорпірифос

  • 121

Фото без опису

За інформацією Головного управління Держпродспоживслужби в Кіровоградській області надійшло інформаційне повідомлення, що через систему швидкого оповіщення для харчових продуктів та кормів (Rapid Alert System for Food and Feed – RASFF)  від 05 червня 2023 року № 2023.3251-fup-2, стосовно виявлення хлорпірифосу у заморожених суцвіттях броколі.

Броколлі експортувалися з Польщі постачальником ProstoFrostoSp. z o.o., Katowice. Отримувач в Україні – ПП “Здоровий продукт”, вулиця Тростянецька 47/154, м. Київ, 0175.

ІНФОРМАЦІЙНО: Хлорпірифос впливає на нервову систему людини, спричинює головний біль, погіршення зору, порушення свідомості, судоми. Через сильне отруєння може настати смерть.

Новоукраїнське районне управління Головного управління Держпродспоживслужби в Кіровоградській області попереджає щодо можливості обігу та реалізації вищезгаданої продукції на території громади. При виявлені даного продукту в обігу терміново повідомляти відділ за тел.: (098) 392-66-30, або на електронну адресу: e-mail: 17.dpss.kr@ukr.net