ПОРУЧ_КРОПИВНИЦЬКИЙ – ПРОЄКТ СОЦІАЛЬНО-ПСИХОЛОГІЧНОЇ ДОПОМОГИ У КРОПИВНИЦЬКОМУ ТА КІРОВОГРАДСЬКІЙ ОБЛАСТІ

Під час тривалих військових дій в Україні, постійних повітряних тривог і неминучості слідування за новинами, рівень стресу, тривоги і занепокоєння у населення країни дуже сильно збільшився. Війна та її наслідки вимагають термінових дій щодо психологічної підтримки та допомоги тим, хто постраждав. У зв'язку з цим громадська організація "Роблю Кропивницький Здоровим" у співпраці з реабілітаційним центром "Трансформація" запускають проєкт під назвою #Поруч_Кропивницький. Цей проєкт спрямований на надання безоплатної психосоціальної допомоги різним соціальним групам, які постраждали від війни або перебувають у складних життєвих обставинах під час війни:

• внутрішньо переміщеним особам;
  • військовим, які зіткнулися з посттравматичним стресовим розладом, та їхнім родинам;
  • біженцям з тимчасово окупованих територій;
  • людям, які мають проблеми із залежностями;
  • та іншим людям, які потрапили в складні життєві обставини.

Наша команда фахівців і волонтерів пропонує різні форми підтримки, включно з індивідуальними та груповими консультаціями, тренінгами з управління стресом та емоційної підтримки, спрямованими на підвищення рівня стресостійкості та загального психологічного благополуччя.

Психо-соціальну допомогу надають наші психотерапевти, психологи, тренери-консультанти, арт-терапевти, консультанти з хімічних і нехімічних залежностей, молодіжні працівники:

• Троїцький Микита - психотерапевт, аддиктолог, керівник ГО "Роблю Кропивницький Здоровим".
  • Поротова Юлія - консультантка з хімічної та нехімічної залежності.
  • Сенников Станіслав - медіаменеджер проєкту
  • Гулинський Павло - консультант із хімічної та нехімічної залежності.
  • Кравченко Тетяна - арт-терапевт - арт-терапевт.
  • Щурик Микита - консультант із хімічної та нехімічної залежності.

Проєкт #Поруч_Кропивницький є безкоштовним і відкритим для всіх, хто потребує підтримки. Якщо ви потребуєте допомоги, зверніться до нас.

Проєкт #ПОРУЧ_Кропивницький є безкоштовним і відкритим для всіх, хто потребує підтримки. Якщо ви потребуєте допомоги, зверніться до нас.
Ми завжди тут, щоб допомогти вам пройти через скрутні часи та знайти світло у темряві.
Телефонуйте за номером +38 099 207 08 90