Кіровоградська регіональна торгово-промислова палата пропонує

Кіровоградська регіональна торгово-промислова палата пропонує низку послуг, важливих успішної діяльності підприємств області, зокрема:

• комплексне просування бізнесу (консалтингові послуги);
  • допомога у виході на нові ринки;
  • видача сертифікатів про походження товарів;
  • видача сертифікатів про настання форс-мажорних обставин;
  • виготовлення штрих-кодів товарів;
  • реєстрація торгової марки;
  • підготовка комерційних пропозицій;
  • здійснення письмових перекладів;
  • організація заходів;
  • організація спільної роботи з Міністерством закордонних справ України, спрямованої на просування українського експорту.

КРТПП взаємодіє з усіма органами, які впливають на підприємницьку діяльність, як на регіональному, так і на національному рівнях. Маємо позитивні приклади вирішення проблемних питань підприємств області на законодавчому рівні.

Крім того, КРТПП надає послуги, корисні для органів місцевого самоврядування та комунальних підприємств. Серед них: комплексні консультації та супровід проведення публічних закупівель, незалежна експертна оцінка майна, визначення розміру збитку від впливу води, вогню та ін. чинників, розрахунок залишкової вартості транспортних засобів тощо.

Просимо Вас розповсюдити інформацію з повним переліком послуг серед підприємств Вашої об’єднаної територіальної громади. Запрошуємо скористатися послугами Кіровоградської регіональної торгово-промислової палати. Телефон для довідок щодо надання послуг: (050) 488-44-43, (0522) 30-87-24