Про проведення позачергової сорок сьомої сесії Новоукраїнської міської ради восьмого скликання

Розпорядження

від  30 червня 2023 року                                                                       № 136

Про проведення позачергової

сорок сьомої сесії Новоукраїнської

міської ради восьмого скликання

Відповідно до частин 4 та 5 статті 46 Закону України "Про місцеве самоврядування в Україні", Регламенту Новоукраїнської міської ради (зі змінами), затвердженого рішенням міської ради  від 24 листопада  2020 року              № 6:

1. Скликати позачергову сорок сьому сесію Новоукраїнської міської ради восьмого скликання 30 червня 2023 року о 16.30 годині в приміщені виконавчого комітету Новоукраїнської міської ради.

1. На порядок денний винести питання:

1)    Про внесення  змін до рішення  міської ради від  20 грудня  2022 року  №  942 "Про  бюджет  Новоукраїнської  міської територіальної громади на  2023  рік".

3. Пункт 1 розпорядження Новоукраїнського міського голови від 27 червня 2023 року № 131 викласти в наступній редакції:

"1. Скликати чергову сорок восьму сесію Новоукраїнської міської ради восьмого скликання 11 липня 2023 року о 10.00 годині в приміщені актової зали Новоукраїнської дитячої музичної школи".

4. Заступникам міського голови, керівникам структурних підрозділів виконкому Новоукраїнської міської ради, в межах повноважень, взяти участь у підготовці проектів рішень та розгляді вказаних питань.

Міський  голова                                                                                       О. Корінний