Про оприлюднення заяви про визначення обсягу стратегічної екологічної оцінки проєкту Плану соціально-економічного розвитку Новоукраїнської міської територіальної громади на 2024-2026 роки

Оголошення

про оприлюднення заяви про визначення обсягу стратегічної екологічної оцінки проєкту Плану соціально-економічного розвитку Новоукраїнської міської територіальної громади на 2024-2026 роки

З метою одержання та врахування зауважень і пропозицій громадськості Новоукраїнська міська територіальна громада повідомляє про початок громадського обговорення заяви про визначення обсягу стратегічної екологічної оцінки проєкту Плану соціально-економічного розвитку Новоукраїнської міської територіальної громади на 2024-2026 роки.

Заяву про визначення обсягу стратегічної екологічної оцінки проєкту Плану соціально-економічного розвитку Новоукраїнської міської територіальної громади на 2024-2026 роки та проєкт Плану соціально-економічного розвитку Новоукраїнської міської територіальної громади на 2024-2026 роки (далі – План) розміщено на вебсайті Новоукраїнської міської ради (у розділі "Економіка" рубрика "Оголошення"). Строк громадського обговорення заяви і проєкту Плану та надання зауважень і пропозицій до них – 10 (десять) днів з дати оприлюднення даної публікації. Зауваження і пропозиції до заяви про визначення обсягу стратегічної екологічної оцінки проєкту Плану соціально-економічного розвитку Новоукраїнської міської територіальної громади на 2024-2026 роки та Плану надсилати відділу регіонального розвитку, економіки і торгівлі виконавчого комітету Новоукраїнської міської ради на адресу: вул.Покровська, 70, м.Новоукраїнка, 27100 або в електронному вигляді на електронну адресу: sekretar@nu-rada.gov.ua.