Медичні огляди у 2023 році працівники закладів освіти, культури та спорту Новоукраїнської міської територіальної громади проходять безкоштовно.

Кошти на бактеріологічні дослідження та інші послуги (витратні атеріали) для працівників зазначених закладів буде виділено із кошторису громади.

Порядок проходження медоглядів здійснюватиметься відповідно до узгоджених графіків, окремо розроблених для працівників комунальних закладів освіти, культури та спорту керівниками зазначених закладів. Для проходження медичного огляду працівникам спершу необхідно звернутись до реєстратури КНП «Новоукраїнська міська лікарня» (4 поверх першого корпусу лікарні).

У реєстратурі отримати необхідний перелік профільних лікарів спеціалістів, а електронні направлення для їх відвідувань надасть сімейний лікар, з яким укладено угоду особою, яка проходить медогляд.