Повідомлення RASFF щодо виявлення новітнього харчового інгредієнта – L- альфа –гліцерилфосфорилхолін.

За інформацією Головного управління Держпродспоживслужби в Кіровоградській області надійшло інформаційне повідомлення, що через систему швидкого оповіщення для харчових продуктів та кормів (Rapid Alert System for Food and Feed – RASFF) від 30 червня 2023 року № 2023.3843-fup 8, стосовно виявлення новітнього харчового інгредієнта – L-альфа –гліцерилфосфорилхолін (альфа - GPC) у харчовій добавці, що експортувалась з Польщі (виробник: Fitness Authjri Sp. z o. o., Otomin) до України. Отримувач: UA FITONE DISTRIBUTION, вул. Ярмакова, 1 м. Кременчук, Полтавська обл., 39600.

Новоукраїнське районне управління Головного управління Держпродспоживслужби в Кіровоградській області попереджає щодо можливості обігу та реалізації вищезгаданої продукції на території громади. При виявлені даного продукту в обігу терміново повідомляти відділ за тел.: (098) 392-66-30, або на електронну адресу: e-mail: 17.dpss.kr@ukr.net