Турбота психічного стану в умовах повномасштабного вторгнення

Днями у Новоукраїнській громаді психологи міжнародної організації з надання безкоштовної гуманітарної та медичної допомоги Лікарі без кордонів/Médecins Sans Frontières провели тренінг на тему турботи психічного стану в умовах повномасштабного вторгнення.

Фахівцями було наголошено, що війна сильно впливає на психічне здоров'я. Багато людей страждає від таких симптомів, як страх, постійний стрес, занепокоєння тощо.

Саме тому з учасниками заходу, серед яких були соціальні робітники комунальної установи ″Центр надання соціальних послуг Новоукраїнської міської ради″, було проведено тренінг по боротьбі із стресовими ситуаціями, дистанціювання під час роботи з людьми, яким надаєш допомогу та надано роз’яснення про те, якою має бути ця перша психологічна допомога аби людина змогла піти на контакт з психологом.