Розпорядження про проведення позачергової сорок дев'ятої сесії Новоукраїнської міської ради восьмого скликання

Розпорядження

від  24 липня 2023 року                                                                       № 151

Про проведення позачергової

сорок дев'ятої сесії Новоукраїнської

міської ради восьмого скликання

Відповідно до частин 4 та 5 статті 46 Закону України "Про місцеве самоврядування в Україні", Регламенту Новоукраїнської міської ради (зі змінами), затвердженого рішенням міської ради  від 24 листопада  2020 року              № 6:

1. Скликати позачергову сорок дев'яту сесію Новоукраїнської міської ради восьмого скликання 25 липня 2023 року о 16.00 годині в приміщені виконавчого комітету Новоукраїнської міської ради.

1. На порядок денний винести питання:

1. Про вшанування пам'яті.
  2. Про внесення змін до комплексної цільової програми "Сім’я та молодь" Новоукраїнської міської територіальної громади.
  3. Про затвердження Положення про одноразову грошову винагороду учням (вихованцям, випускникам) закладів освіти Новоукраїнської міської ради у новій редакції.
  4. Про затвердження розміру та виділення одноразової грошової винагороди.
  5. Про внесення  змін до рішення  міської ради від  20 грудня  2022 року  №  942 "Про  бюджет  Новоукраїнської  міської територіальної громади на 2023  рік".

1. Розпорядження Новоукраїнського міського голови Новоукраїнської міської ради від 21 липня 2023 року № 149 "Про проведення чергової сорок дев'ятої сесії Новоукраїнської міської ради восьмого скликання" визнати таким, що втратило чинність.

Міський  голова                                                                                       О. Корінний