Новоукраїнська громада зустріла Героя, який повернувся з полону.

  • 187

Фото без опису

29 липня у затишному колі рідних та друзів у Новоукраїнці зустріли Артема Танцюру, який повернувся додому після тривалого перебування у полоні.

Народився та зростав Артем у рідній Новоукраїнці, а після закінчення 9 класу вступив до Кіровоградського музичного училища. Далі юнака призвали на строкову службу до армії, де він за власним бажанням підписав контракт про проходження військової служби у Збройних Силах України. Подальшу свою службу ніс у Миколаєві.

Захищаючи Батьківщину від окупантів та загарбників, Артем потрапив у полон.

11 червня 2023 року родина Артема отримала радісну звістку про те, що він повертається додому. Головне – живий! Того дня Україна звільнила з російського полону 95 захисників, серед них був і військовий музикант 36-ї бригади, морський піхотинець Артем Танцюра.

Під час зустрічі Новоукраїнський міський голова Олександр Корінний подякував Артему за мужність та відвагу й подарував прапор громади, яка до останнього разом з родиною воїна вірила у те, що він живий та повернеться додому. Навзаєм Артем подарував голові громади Прапор 36-ої бригади морських піхотинців.

Слава Україні!

Слава Героям!

І нехай янгол-охоронець береже кожного, хто боронить Україну!

Фото без опису

Фото без опису

Фото без опису