Перегони мацьоп у Новоукраїнській громаді

Напередодні Міжнародного дня молоді, найменшенькі спортсмени Новоукраїнської громади взяли участь у перегонах мацьоп.

Ці унікальні змагання стали традиційними у нашій громаді. Цьогоріч 6 козаків та козачок вели боротьбу за першість: Тимофій Грущак, Мія Лапа, Вікторія Пирог, Богдан Бугаєнко, Лєон Карамянц та Стефанія Паламарь. Всі результати малечі ретельно фіксувала лічильна комісія, а їх рідні та близькі натхненно вболівали за своїх улюблених чад.

Учасників змагань привітала заступник міського голови Людмила Білокоз, вручивши подарунки та вже традиційні трендові футболки з надписом "Мацьопа Новоукраїнської громади". На перемжця перегонів, яким став Тимофій Грущак, чекав суперприз, розумна пірамідка!

Дякуємо усім, хто долучився до організації свята та подарував безліч позитиву як малечі, так і дорослим. Пам'ятаймо, що кожна дитина заслуговує на щасливе життя, на право зростати під мирним небом у вільній, непоборній та цілісній Україні!