У Новоукраїнській громаді відбувся благодійний велопробіг "Єднаймося за Україну"

Підтримка Захисників та Захисниць є пріоритетом в Новоукраїнській громаді!

Сьогодні з нагоди Міжнародного дня молоді у нашій громаді відбувся благодійний велопробіг "Єднаймося за Україну", в якому взяло участь 24 учасники!

Завдяки Вашим донатам нам вдалося зібрати 1891 грн. Тепер ми маємо можливість придбати щось корисне і таке необхідне воїнам ЗСУ на передовій.

Учасників велопробігу з Днем молоді привітала заступник міського голови Людмила Білокоз, вручивши кожному сертифікати про проходження дистанції. Цьогоріч за новою традицією найменший та найстарший учасники, Олександр Довгаль та Василь Руднєв, були нагороджені символічними подарунками.

Дякуємо усім, хто подолав відстань від філій № 1 МПК "Ювілейний" до МПК "Ювілейний". Дякуємо кожному, хто долучився до організації та проведення заходу!

Такими вчинками ми наближаємо Перемогу!