Благодійний аукціон на підтримку ЗСУ

Незабаром Новоукраїнська громада відзначатиме 8 річницю утворення та 253-річчя з дня заснування міста Новоукраїнка.

І найперше завдання кожної громади, яка завдяки відважним Збройним Силам України, знаходиться на відносно безпечній території – допомога Захисникам та Захисницям.

Саме тому наша громада вже вдруге проводить благодійний аукціон на підтримку ЗСУ у рамках відзначення Дня міста та річниці утворення ТГ.

Жителі громади та усі охочі можуть пропонувати свої лоти для аукціону. Поспішайте зробити свій внесок у підтримку Збройних Сил України, які щодня боронять нашу країну. Адже вироби приймаємо тільки до 1 вересня.

І ми вже маємо перші три лоти від родини Героя, який віддав своє життя за незалежність України, Дениса Дейнеги. Неймовірні картини виконанні технікою алмазної мозаїки. Такі полотна прикрасять будь-яке приміщення.

Долучайтеся! Кожен з нас може наближати Перемогу!

Якщо виникли питання, телефонуйте за номером 067 520 1481 у будні дні з 8:00 до 17:00